| Kolor | zieleń, dopasowanie do płyty U604 ST9@EGGER |
| Rozstaw otworów | 160 mm |
| Długość | 168 mm |
| Wysokość | 28 mm |
| Gwint | M4 |
| W zestawie | 1 uchwyt + komplet wkrętów M4 |
| Średnica pręta | 8 mm |
| Materiał | ZnAl |
Uchwyt meblowy RURKOWY to doskonały przykład dyskretnego i minimalistycznego designu. Model typu rurka o zaokrąglonych krawędziach zachwyca swoją prostotą i subtelnością, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.
Zielony kolor przykuwa uwagę i daje szerokie możliwości stosowania zestawień kolorystycznych. Prosty kształt w tym pięknym wykończeniu jest uniwersalnym rozwiązaniem,
które doskonale sprawdziło się w kuchni, garderobach, łazienkach, czy nawet na wyłącznikach komodach.
Uchwyt RURKOWY to nie tylko funkcjonalny element wyposażenia, ale także akcent dekoracyjny, który nadaje meblom charakteru i elegancji.
