| Kolor | kaszmir dopasowanie do płyty U702 ST9@EGGER |
| Rozstaw otworów | 128 mm |
| Długość | 136 mm |
| Wysokość | 28 mm |
| Gwint | M4 |
| W zestawie | 1 uchwyt + komplet wkrętów M4 |
| Średnica pręta | 8 mm |
| Materiał | ZnAl |
Uchwyt meblowy RURKOWY to doskonały przykład dyskuretnego i minimalistycznego designu. Model typu rurka o zaokrąglonych krawędziach zachwyca swoją prostotą i subtelnością, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.
Prosty kształt w tym pięknym wykończeniu jest uniwersalnym rozwiązaniem, które doskonale sprawdziło się w kuchni, garderobach, łazienkach, czy nawet na wyłącznikach komodach.
Kontrola dziesięciu uchwytów meblowych, inwestujesz w jakość wykonania i doskonały projekt. To drobny detal, który można odmienić wygląd mebli i zastosować, że jest to jeszcze bardziej atrakcyjny i stylowy.