| Materiał | Metal |
| Kolor | kaszmir, NCS S 2005-Y30R |
| Wykończenie | gładkie |
| Szerokość | 45 mm |
| Długość | 90 mm |
| Głębokość | 41 mm |
| Rozstaw | 64 mm |
| W zestawie | 1 uchwyt + komplet wkrętów M4 |
Nadaj swojemu meblom nowoczesny i elegancki wygląd dzięki uchwytom Półksiężyc Nakładany . Dziesięć minimalistycznych elementów wyposażenia łączy się z funkcjonalnością z wyjątkowym designem.
Ten uchwyt to nie tylko praktyczne rozwiązanie montażowe, ale również delikatne akcenty dekoracyjne. Jego półokrągły kształt pozwala na tworzenie odrębnych produktów.
Doskonale komponują się z dodatkowymi, skandynawskimi oraz pozostałymi aranżacjami.