| Kolor | inox, stal szczotkowana |
| Długość | 60 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Wykończenie | radełko krzyżowe |
| Gwint | M4 |
| W zestawie | 1 uchwyt + komplet wkrętów M4 |
| Materiał | metal |
| Średnica pochwytu | 18 mm |
Minimalistyczna forma, industrialny charakter i perfekcyjne wykończenie – gałka meblowa KARBO T-Bar to mały detal, który robi duże wrażenie.
Jej korpus wykończony jest subtelnym radełkowaniem, które nie tylko dodaje charakteru, ale też zapewnia pewny, komfortowy chwyt.